AMFORA přijela 28. května opět kopat za hospic!

amfora

hospic-amf

Kdo si nechal ujít příležitost, mohl se v neděli dobře pobavit.  Amfora a tým Hospice sv. Zdislavy se utkali na nádherně připraveném hřišti SK Zásada.

Čestným výkopem zahájila zápas Jiřina Bohdalová se Zorou Jandovou.

Na hřišti se kmitali hráči Amfory a Hospice, rozhodčí Pavlín Jirků sotva stačil pískat všechny góly. V poločase vedla Amfora 7:3. Na konci svítil na ukazateli údaj 12:6 ve prospěch Amfory.  Ale i když „hospicáci“ mají sportovního ducha a neradi prohrávají, tento výsledek je nerozesmutnil. Účelem bylo se pobavit a získat peníze na provoz hospice. A to se díky všem zúčastněným povedlo.

Krásnou tečkou byla dražba míče a hospicového trička s podpisy všech hráčů Amfory, které si odnesl za částku 5000,- Kč předseda oddílu SK Zásada M. Princ. Patří mu náš velký dík, protože bez jeho nadšení a organizačních schopností bychom si nemohli užít tak skvělý zápas i vše okolo – dobré pivo, skvělé jídlo. A taky všem nadšencům SK Zásada a paní starostce městyse Zásada A. Princové.

Na vstupném a od sponzorů  a z dražby se vybralo  121.400 Kč!

Děkujeme všem sponzorům- společnosti KOOPERATIVA, která nás ze sbírky mezi zaměstnanci podpořila částkou 60 000,- Kč, firmě EUROVIA CS a.s., která nás podpořila částkou 15 000,- Kč a také společnosti TREVOS, a.s., která nás podpořila částkou 5000,- Kč.

Poděkování také patří do České Spořitelny panu Tomášovi Prokopovi, do Nadace České Spořitelny paní Dagmar Sladké za prezentaci a tisk velkých letáků s pozváním na akci do všech poboček banky.

Branky Amfory: Andrea Andrei, Oleg Sokolov a Václav Tittelbach po 2, Jiří Zonyga, Tomáš Řepka, Roman Skamene, Pavel Větrovec, Jan Berger a Karol Dobiaš.

Branky Hospice sv. Zdislavy: Alena Riegerová 2 x, Monika Wejnarová, Marek Sochor, Pavel Riss, Jiří Vencl

Sestava Amfory: P. Steiner, K. Dobiaš, P. Bičovský, M. Pitkin, P. Salava, T. Řepka, S. Hložek, P. Větrovec, O. Sokolov, V. Tittelbach, J. Zonyga, J. Berger, J. Fiala, R. Skamene, P. Rada, M.Jiráň, A. Andrei.

Trenér Werner Kotas, asistenti: M.Formánek, A. König, M. Kneifl, J. Strnad.

Fotografie najdete na: http://hospiczdislavy.rajce.idnes.cz/Amfora/

Video z TV Genus zde: http://genusplus.cz/udalost/fk-amfora-opet-odehral-beneficni-utkani-ve-prospech-hospice-sv.-zdislavy

…………………………………………………………………………………………….

Milí příznivci hospicové péče, udělejte si čas na květnový výlet do Zásady u Železného Brodu.  28. května v 10:30 hodin zde po fotbalovém trávníku fotbalového stadionu FK Sokol budou běhat hvězdy, které znáte z televize a koncertních pódií. To je totiž AMFORA – amatérská fotbalová rarita.

Těšit se můžeme na Antonína Panenku, Romana Skamene, Adama Mišíka, Stanislava Hložka, Karola Dobiaše, Jana Bergera, Václava Tittelbacha. Rozhodčí bude Pavlín Jirků, a čestným výkopem zahájí utkání Jiřina Bohdalová a Zora Jandová. Přijďte nám fandit, těšíme se na Vás!

Vstupenky je možné zakoupit od pondělí 24.4.

na recepci Hospice sv. Zdislavy v po – pá, od 8:00 do 18:00 hod.,

v libereckém Informačním centru,

a také na Obecním úřadě v Zásadě.

Dospělý 100,- Kč/ks, dítě do 6 let zdarma, od 6 – 15 let 50,- Kč.

logo Amfora

www.amfora.cz

amfora

Těšíme se na setkání s vámi všemi!

Tým Hospice sv. Zdislavy

kudy