Klub přátel Hospice sv. Zdislavy

klub přátel - ikona - 150x86
Pozvání do Klubu přátel Hospice sv. Zdislavy
Máme hodně hospicových přátel. Svedl nás dohromady Život a my jsme za to vděční.  Některá přátelství jsou již dlouholetá a hluboká. Řada z vás nás oslovuje s nabídkou pravidelné pomoci a výzvou k setkání, chcete vědět, jak si vedeme, co se u nás děje. Jiné přitahuje téma, které protkává vše, co děláme.

Pro dobré přátele si čas prostě uděláme.  Chcete pomoci hospicovému dění v našem kraji? Souzníte s tím, co děláme?

Staňte se členy Klubu přátel Hospice sv. Zdislavy

Členem Klubu se může stát jednotlivec nebo právnická osoba, každý, kdo se rozhodne nás pravidelně podporovat a pomáhat nám tak zajišťovat provoz komplexní sociálně zdravotní péče o naše klienty.

Pokud se stanete členem Klubu, obdržíte pamětní list, který vám bude předán na zahradní slavnosti konané 2x ročně, pravidelně vám budeme zasílat informace o dění a pořádaných akcích, benefičních koncertech
a představeních, přednáškách, na kterých budete mít zajištěna významná místa. Obdržíte také Výroční zprávy organizace, můžete se zapojit do dobrovolnického programu nebo si zapůjčit  krásné knihy z naší hospicové knihovny a v neposlední řadě podpoříte činnost naší organizace.

Hlavně tím ale pro sebe otevíráte „prostor pomoci na míru“, kde můžete prospět, pomoci druhým, a tím i sobě tak, jak vám to vyhovuje a vaše okolnosti dovolí. Dopřejme si chvíle čisté radosti z dávání a pocitu nesobecké prospěšnosti.

Klubový příspěvek můžete uhradit třemi způsoby, měsíčně 100 Kč, půlročně 600 Kč nebo ročně 1200 Kč.

Po obdržení přihlášky vám zašleme vaše osobní Klubové číslo a platební údaje.

Členem Klubu přátel se stáváte odesláním přihlášky a zaplacením prvního příspěvku. Zaniká nezaplacením  příspěvku do 6 měsíců od zaslání přihlášky nebo posledního příspěvku.

Přihlášku k vám dopravíme všemi možnými způsoby: zde na webu bude co nevidět online, e-mailem a na vyžádání také poštou. Kontaktní email pro případné dotazy nebo naskenované vyplněné přihlášky je: info@hospiczdislavy.cz

klub přátel sv2-upraveno (2)

Těšíme se na setkání s vámi.

Tým Hospicové péče sv. Zdislavy, o.p.s.

Jak to vypadá když se setkáme? Podívejte se.

Přihláška do Klubu přátel Hospice Sv. Zdislavy

Jméno:

Příjmení/název organizace:

Ulice a č.p.:

Město:

PSČ:

IČ (v případě firmy):

Telefon:

Co byste jako členové Klubu přátel uvítali?
 setkávání s ostatními členy Klubu přátel přednášky benefiční koncerty, představení výstavy dobrovolnická činnost chci pouze přispívat

Chci přispívat:

měsíčně pololetně ročně

chci zaslat potvrzení o daru pro odečet z daní

Souhlasím se zpracováním výše uvedených údajů za účelem zařazení do databáze dárců, jejich správy a pro potřeby statistiky.