Pozvání do Klubu přátel Hospice sv. Zdislavy

Máme hodně hospicových přátel. Svedl nás dohromady Život a my jsme za to vděční. Některá přátelství jsou již dlouholetá a hluboká. Řada z vás nás oslovuje s nabídkou pravidelné pomoci a výzvou k setkání, chcete vědět, jak si vedeme, co se u nás děje. Jiné přitahuje téma, které protkává vše, co děláme.
Pro dobré přátele si čas prostě uděláme. Chcete pomoci hospicovému dění v našem kraji? Souzníte s tím, co děláme? Staňte se členy Klubu přátel Hospice sv. Zdislavy.

Členem Klubu se může stát jednotlivec nebo právnická osoba, každý, kdo se rozhodne nás pravidelně podporovat a pomáhat nám tak zajišťovat provoz komplexní sociálně zdravotní péče o naše klienty.

Pokud se stanete členem Klubu, obdržíte pamětní list, který vám bude předán na zahradní slavnosti konané 2x ročně, pravidelně vám budeme zasílat informace o dění a pořádaných akcích, benefičních koncertech
a představeních, přednáškách, na kterých budete mít zajištěna významná místa. Obdržíte také Výroční zprávy organizace, můžete se zapojit do dobrovolnického programu nebo si zapůjčit krásné knihy z naší hospicové knihovny a v neposlední řadě podpoříte činnost naší organizace.

Hlavně tím ale pro sebe otevíráte „prostor pomoci na míru“, kde můžete prospět, pomoci druhým, a tím i sobě tak, jak vám to vyhovuje a vaše okolnosti dovolí. Dopřejme si chvíle čisté radosti z dávání a pocitu nesobecké prospěšnosti.

Klubový příspěvek můžete uhradit třemi způsoby, měsíčně 100 Kč, půlročně 600 Kč nebo ročně 1200 Kč.

Po obdržení přihlášky vám zašleme vaše osobní Klubové číslo a platební údaje.

Členem Klubu přátel se stáváte odesláním přihlášky a zaplacením prvního příspěvku. Zaniká nezaplacením příspěvku do 6 měsíců od zaslání přihlášky nebo posledního příspěvku.

Přihlášku k vám dopravíme všemi možnými způsoby: zde na webu bude co nevidět online, e-mailem a na vyžádání také poštou. Kontaktní email pro případné dotazy nebo naskenované vyplněné přihlášky je: info@hospiczdislavy.cz

Těšíme se na setkání s vámi!