Nabízíme k prodeji námi ručně vyrobená „mejdlíčka“ s přídavkem kozího mléka nebo bambuckého másla. Jsou vhodným a milým dárkem a jejich zakoupením nám pomůžete přidat korunky do naší pomyslné hospicové kasičky.

Mejdlíčka lze v menším množství zakoupit v recepci lůžkového hospice. V případě většího množství domluvíme podrobnosti konkrétně na tel.: 604 697 317

Kozí mléko obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny (kasein, albumin, globulin), velmi hodnotné a lehce vstřebatelné tuky, minerální soli Ca, K, Mg, Na, P, Cr, vitamíny A, B1, B2, C, D, E, kyselinu listovou a osm enzymů. Proto je také ideálním hydratačním prostředkem a je vhodné pro lidi s ekzémy, lupénkou a problematickou pletí.

Bambucké máslo pokožku hydratuje, vyživuje, zjemňuje a chrání proti nepříznivému počasí. Obsahuje vitamíny A, E a F často používané v kosmetice jako pěstící a zkrášlující složky. Dále obsahuje nenasycené mastné kyseliny (olejová, stearová, linolenová a další) a jeho estery, které působí zvláčňujícím účinkem na kůži. Mezi další obsažené látky patří voskové estery, fytosteroly, terpeny a uhlovodíky.

Představíme vám zanedlouho výběr ze vzorníku mejdlíček, který bude průběžně doplňován o nové vzorky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA