Zdravotní tým Domácího hospice děkuje NF AVAST, NF J&T a Nadaci člověk člověku

Děkujeme Nadačnímu fondu AVAST, který již počtvrté pomáhá zajistit finanční pomoc v rámci projektu „Podpora týmu zdravotních sester a lékařů domácího hospice.“

Nadační příspěvek ve výši 450 000 Kč pokryje část mzdových nákladů zdravotních sester a lékařů domácího hospice pro rok 2016-2017.

avast-foundation-cz-logo-white

www.avast.com/­cs-cz/­foundation

Děkujeme Nadaci člověk člověku, která v tomto projektu pomáhá již popáté. Nadační příspěvek pro rok 2017 na podporu mezd zdravotních sester činí 100 000Kč.

člověk čl.
www.nadaceclovekcloveku.cz

Děkujeme Nadačnímu  fondu J&T, který se se svou finanční pomocí připojuje již potřetí. Nadační příspěvek činí 100.000,- Kč, taktéž na projekt Mzdy zdravotních sester a lékařů pro r. 2017.

logo jt

Nadační fond J&T

V řadách našich dárců se najdou tací, kteří dobře ví, kde nás bota tlačí a opakovaně pomáhají tam, kde se nám i přes vlastní finanční tvořivost nedostává. Lidé z NF AVAST, NF  J&T i z Nadace člověk člověku, patří mezi ně a nám nezbývá než věřit a přát, ať se nadacím i jejich zřizovatelům dobře daří, aby mohli podporovat vybrané projekty i nadále.

Děkujeme!

sedmikraska