V našem fundraisingovém oddělení zažíváme často situace ze kterých se, lidově řečeno, „posadíme na zadek“. K této situaci došlo v jeden říjnový pátek a překvapení bylo na místě.

Majitelé porcelánky nedaleko Karlových Varů, nám nabídli, jako dar pro Hospic sv. Zdislavy, krásně dekorované hrníčky a talířky. Vzhledem k tomu, že v lůžkovém hospici ležela jejich maminka, tak to pro nás měli jako poděkování, za péči, kterou jsme mamince poskytli.  Byli jsme domluveni, že v pátek října budou mít cestu přes Liberec a porcelán nám přivezou. Majitelé firmy, paní Kališová a pan Hloucha, dorazili na nádvoří hospice a začali vytahovat jednu bednu za druhou. Nevěřila jsem svým očím. Věnovali nám desítky velkých, krásně dekorovaných hrnků různých tvarů na čaj, malé hrnečky na kávu a talířky. Byla jsme ráda, že jsem návštěvě mohla nabídnout kávu a chvíli s nimi posedět.

Na takový dar žádná slova díků nestačí, ale přesto se o to pokusím. Děkujeme vám a doufáme, že tak jak jste obdarovali náš hospic, tak i vás někdo obdaruje, a že se vám vaše velkorysost bohatě vrátí.