Simona Bagarová, zakladatelka M i l a  a autorka knihy Hořím byla 13. června naším hostem. Besedovali jsme o knize i o zkušenostech s péčí o seniory. Spolu s pečovatelkami z našeho hospice a paní Simonou jsme diskutovali, v čem je péče v hospici specifická.
V Knihkupectví Fryč v centru Liberce proběhlo přátelské setkání, na které mohl dorazit kdokoli, koho téma zajímá nebo se ho aktuálně dotýká. Nejen profesionální pečovatelky a pečovatelé, rodinní pečující a nebo adepty pečovatelství.Vstup na besedu byl zcela zdarma.
Děkujeme týmu Knihkupectví Fryč za poskytnuté prostory v příjemném sálku n patře prodejny a za milou obsluhu.
Hořím! je kniha rozhovorů s lidmi, kteří pečují o staré a umírající doma, v domovech seniorů, hospicech i nemocnicích. O lidech, kteří vnímají práci pečovatele jako dar stejně jako naše hospicové pečovatelky, sestřičky, lékaři i sociální pracovnice. Je to kniha o obyčejných zázracích a hlubokých poznáních z každodenního kontaktu s pacienty a klienty.
Kniha Hořím! byla na besedě k dostání i s podpisem autorky.

Simona Bagarová říká: „Bez dobrého pečovatele se ve stáří nedočkáte ani kafe.“ Založila organizaci Mila, která chce zvýšit prestiž pečovatelů ve společnosti. Pracuje na tom, aby bylo dobře seniorům i pečujícím. Nalaďte se na naše setkání poslechem podcastu českého rozhlasu 2 Hořím, jak pečovat a nevyhořet nebo přečtením článku v časopise Heroine.