Umírajícím nabízíme úlevu a rodinám možnost společně naplnit a uzdravovat vzájemné vztahy. Chceme, aby čas strávený v hospici měl smysl a udělalo se vše, co bylo možné. Přátelé hospice nám pomáhají financovat provoz a personál, abychom měli dostatek času na umírajícího člověka. Hospic dělají lidé a vy nám v tom můžete pomoci.

Jak nám pomáhají přátelé hospice? 

Na první pohled se může zdát, že podpora individuálních dárců se v rozpočtu hospice ztratí. Není tomu tak. Pravidelné dary v roce 2021 vynesly částku 362 376 Kč. Z toho můžeme uhradit více než rok práce sociální pracovnice, která vyslechne umírajícího i jeho blízké a podrží za ruku, když je třeba.

Prosíme Vás o pravidelnou podporu. Připojte se k nám a pomozte. 

Pokud budete potřebovat, můžete podporu kdykoli ukončit.

Přítelem hospice se může stát každý. Stačí pravidelně posílat minimálně 100 Kč na účet: 7173784028/5500, v. s. 811 nebo vytvořit trvalý příkaz přes portál darujme.cz a vyplnit přihlášku do Klubu přátel hospice.

Členství zaniká po 6 měsících nezaplacení příspěvku.

Členové klubu
Adamová Světlana, Baranová Denisa, Bádal Pavel, Beranová Renata, Černá Monika, Chvátlinová Jana, Filinger Zbyněk, Filingerová Martina, Foltýnová Petra, Forstová Marie, Havránková Zuzana, Hlaváček Pavel, Chvátlinová Jana, Jursová Jitka, Kadlecová Daniela, Kavalková Klára, Kleprlíková Kateřina, Knopová Martina, Kolářová Kateřina, Krösslová Blanka, Lachová Jana, Laubrová Markéta, Lejčarová Stanislava, Lenkendörferová Silvie, Matouš Jan, Mikulecká Jiřina, Nový Tomáš, Ottová Veronika, Pavlů Jan, Peterková Blanka, Preislerová Hana, Prokop Tomáš, Stejskal Jan, Suchlová Vlasta, Šormová Vlasta, Tomínová Kateřina, Vele Petra

Každý rok v hospici pomůžeme více než 1400 klientů. 400 z nich bylo v přímé péči ať už lůžkového hospice, domácího hospice nebo terénní služby, ostatním našli radu v Poradně Zdislava nebo si u nás půjčili zdravotní pomůcky.