Přátelé Hospice sv. Zdislavy

Přátelé hospice nám pomáhají financovat péči, abychom měli dostatek času na umírajícího člověka. Hospic dělají lidé a vy nám v tom můžete pomoci.

Pravidelné dary v roce 2022 vynesly částku 362 075 Kč. To je více než rok práce sociální pracovnice, která je oporou pro umírajícího i pro jeho blízké. Vyslechne a podrží za ruku, když je třeba. 

Připojte se k nám.  Prosíme Vás o pravidelnou podporu. Dary posílejte na účet: 7173784028/5500 nebo přes portál Darujme.cz. Vyplňte prosím přihlášku do Klubu přátel hospice. Pokud budete potřebovat, můžete podporu kdykoli ukončit. Členství zaniká po 6 měsících nezaplacení příspěvku.
Přihláška ke stažení

Členové klubu
Adamová Světlana, Baranová Denisa, Bádal Pavel, Beranová Renata, Černá Monika, Chvátlinová Jana, Filinger Zbyněk, Filingerová Martina, Foltýnová Petra, Forstová Marie, Havránková Zuzana, Hlaváček Pavel, Chvátlinová Jana, Jursová Jitka, Kadlecová Daniela, Kavalková Klára, Kleprlíková Kateřina, Knopová Martina, Kolářová Kateřina, Krösslová Blanka, Lachová Jana, Laubrová Markéta, Lejčarová Stanislava, Lenkendörferová Silvie, Matouš Jan, Mikulecká Jiřina, Nový Tomáš, Ottová Veronika, Pavlů Jan, Peterková Blanka, Preislerová Hana, Prokop Tomáš, Stejskal Jan, Suchlová Vlasta, Šormová Vlasta, Tomínová Kateřina, Vele Petra

Každý rok v hospici pomůžeme více než 1400 klientů, 400 z nich bylo v přímé péči ať už lůžkového hospice, domácího hospice nebo terénní služby, ostatním našli radu v Poradně Zdislava nebo si u nás půjčili zdravotní pomůcky.