Simona Bagarová, zakladatelka M i l a  a autorka knihy Hořím bude 13. června naším hostem. Budeme si povídat o knize i o zkušenostech s péčí o seniory. Spolu s pečovatelkami z našeho hospice a paní Simonou probereme, v čem je péče v hospici specifická.
Zveme všechny profesionální pečovatelky a pečovatele, rodinné pečující i ty, kteří se na pečovatelskou dráhu teprve chystají.
Přijďte sdílet radosti a strasti pečovatelské profese.
Vstup na besedu je zdarma.
Hořím! je kniha rozhovorů s lidmi, kteří pečují o staré a umírající doma, v domovech seniorů, hospicech i nemocnicích. O lidech, kteří vnímají práci pečovatele jako dar stejně jako naše hospicové pečovatelky, sestřičky, lékaři i sociální pracovnice. Je to kniha o obyčejných zázracích a hlubokých poznáních z každodenního kontaktu s pacienty a klienty.

Simona Bagarová říká: „Bez dobrého pečovatele se ve stáří nedočkáte ani kafe.“ Založila organizaci Mila, která chce zvýšit prestiž pečovatelů ve společnosti. Pracuje na tom, aby bylo dobře seniorům i pečujícím. Nalaďte se na naše setkání poslechem podcastu českého rozhlasu 2 Hořím, jak pečovat a nevyhořet nebo přečtením článku v časopise Heroine.

Přijďte si s námi popovídat o pečujících a pečovatelské profesi.

Knihu Hořím! si můžete na místě koupit nebo si donést vaši vlastní a nechat si ji podepsat autorkou. Součástí setkání je i autogramiáda.