Jsme ve finále! Do 9. července můžete podpořit náš projekt Doma je doma na podporu domácího hospice a pomoci nám získat na nejvyšší částku pro finalisty projektu ČSOB pomáhá regionům. Získané finance použijeme na část mzdových nákladů zdravotních sester našeho domácího hospice.

Přispět na Doma je doma můžete on-line kliknutím na banner v tomto článku, na stránce projektu https://csobpomaharegionum.csob.cz/detail-projektu/2773-doma-je-doma

nebo zadáním platebního příkazu na číslo účtu: 1017777101/0300, Variabilní symbol: 20230503. Nezapomeňte uvádět variabilní symbol. Bez něj není možné určit, kterému projektu peníze patří.

Projekt najdete zde.

Jak to celé funguje? V projektu ČSOB pomáhá regionům se o přízeň a finanční podporu veřejnosti ve sbírce na webu projektu uchází z každého regionu 5 nekomerčnních projektů neziskových organizací. Těchto 5 projektů v každém kraji dostane darem 50 000 Kč, 40 000 Kč, 35 000 Kč, 25 000 Kč a 10 000 Kč. V každém regionu tak ČSOB rozdělí 160 000 Kč.

O výši daru pro každý jednotlivý projekt rozhodujete Vy a Vaše finanční podpora, částka, jakou se nám podaří vybrat částka od veřejnosti. Čím více financí vybereme na náš projekt od veřejnosti, tím vyšší dar získáme od ČSOB.

Celková výsledná částka, tvořená Vašimi dary a darem ČSOB je určená na mzdy zdravotních sester našeho domácího hospice.

Připojte se a podpořte spolu s námi rodiny, které plní přání svých nejbližších a umožní jim zemřít doma. Podpořte sestřičky, které jim na jejich nelehké cestě pomáhají. Děkujeme.