top of page

Co se děje v hospici?

Chceme se s Vámi potkávat při nejrůznějších příležitostech. Připravujeme akce pro veřejnost i pro naše klienty a těšíme se z toho, že je nám spolu dobře.

20. dubna proběhl Den otevřených dveří v hospici. Celý den jsme provázeli zájemce z řad odborníků i veřejnosti. Naštěstí jsme neměli jsme chvilku ne vydechnutí. O prohlídky hospice byl opravdu velký zájem.

26. května jsme organizovali už tradiční benefiční koncert na nádvoří hospice. Letos nás počasí trochu napínalo, ale nakonec vše dobře dopadlo a my si mohli užít vystoupení liberecké Jizerky, violončelistky Vladimíry Sanvito i novoborského Kuby Horáky s dcerkou. Moderování se ujala Martina Černá. Koncert vynesl 14 004 Kč. Děkujeme za podporu.

9. června v čajovně vystoupili mladí čelisti pod vedením Vladimíry Sanvito. Byl to silný zážitek slyšet najednou takové množství violončel v rukou šikovných muzikantů.

13. června jsme v hospici přivítali návštěvu kolegů z hospice Siloah v malém německém městečku Herrnhut nedaleko Žitavy. Sdíleli jsme zkušenosti a hledali inspiraci pro naši péči.

13. června jsme se potkali se Simonou Bagarovu, autorkou knihy Hořím! v Knihkupectví Fryč. Povídali jsme si o práci pečovatelů, o hrdinech z knížky i o hospici a odcházení. Bylo to opravdu milé setkání „bohatých“ lidí. Děkujeme všem, kteří sdíleli svoje osudy i myšlenky a vykouzlili tak jedinečný podvečer.


Comments


bottom of page