top of page

Díky za benefici pro hospic

Letošní benefiční koncert se vydařil. Slunce svítilo, přestože vítr zlobil muzikanty, když jim rozfoukával noty. Byl to opravdu skvělý kulturní a hudební zážitek na hospicovém nádvoří. Podívejte se na fotky.

Podílela se na něm celá řada úžasných lidí. Samozřejmě naši milí účinkující. Jim patří díky za skvělou atmosféru. Hráli a tancovali děti z Dětského folklorního souboru Jizerka, Jakub Horák – Kluk z Husovky s dcerou Aničkou a violoncellistka Vladimíra Sanvito, která s sebou přivedla svoji žákyni Johanku Konířovou a společně hrály s klavírním doprovodem Tatiany Dribas. Celým podvečerem prováděla Martina Černá. Ozvučení zařídili zvukaři Václav Krákora a Michal Kadlec z Lidové sady Liberec


Koncert by nebyl možný bez ohromné práce na přípravách a v zákulisí. Děkujeme firmám, které nám pomohly připravit areál hospice a zázemí pro diváky – Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec; Česká spořitelna; Kooperativa pojišťovna; Knorr-Bremse; SPŠSE a VOŠ Liberec a Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou. Děkujeme dobrovolníkům Jana Šrámková, Jana Staňková a Dominik Ivanič. Děkujeme fotografovi Richard Michna a Liberecká škola fotografie. Děkujeme Hana Mrklasová Z herbáře za překrásné jarní květinové vazby. Děkujeme naší paní kuchařce Magda Emrová za skvělé koláče pro diváky i účinkující. Děkujeme hospicákům Jardovi Syberovi, Petře Šteyrové, Zdence Sobotkové Železníkové s dětmi a Renatě Drašarové za pomoc s organizací. Na závěr je důležité připomenout, jak to vlastně s takovou akcí je: Na začátku byl nápad, a pak spousta zařizování, organizování celé přípravy a průběhu koncertu. Děkujeme Janě Matyášové, které to všechno naplánovala, zařídila a organizačně jistila. Pěkné to bylo, tak zase za rok. Máme se na co těšit, hospic totiž bude slavit 15 let.

Comentários


bottom of page