top of page

Díky za Benefici pro hospic 2023

Letošní benefiční koncert se vydařil. Slunce svítilo, a i když vítr zlobil muzikanty, když jim rozfoukával noty. Byl to opravdu skvělý kulturní a hudební zážitek na hospicovém nádvoří. Podívejte se na fotky.

Podílela se na něm celá řada úžasných lidí. Samozřejmě naši milí účinkující. Jim patří díky za skvělou atmosféru. Hráli a tancovali děti z Dětského folklorního souboru Jizerka, Jakub Horák – Kluk z Husovky s dcerou Aničkou a violoncellistka Vladimíra Sanvito, která s sebou přivědla svoji žákyni Johanku Konířovou a společně hrály s klavírním doprovodem Tatiany Dribas. Celým podvečerem prováděla Martina Černá. Ozvučení zařídili zvukaři Václav Krákora a Michal Kadlec z Lidové sady LiberecKoncert by nebyl možný bez ohromné práce na přípravách a v zákulisí.

Děkujeme firmám, které nám pomohly připravit areál hospice a zázemí pro diváky  – Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec; Česká spořitelna; Kooperativa pojišťovna; Knorr-Bremse; SPŠSE a VOŠ Liberec a Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou.


Děkujeme dobrovolníkům Jana Šrámková, Jana Staňková a Dominik Ivanič.


Děkujeme fotografovi Richard Michna a Liberecká škola fotografie.


Děkujeme Hana Mrklasová Z herbáře za překrásné jarní květinové vazby.


 Děkujeme naší paní kuchařce Magda Emrová za skvělé koláče pro diváky i účinkující.


Děkujeme hospicákům Jardovi Syberovi, Petře Šteyrové, Zdence Sobotkové Železníkové s dětmi a Renatě Drašarové za pomoc s organizací.

Na závěr je důležité připomenout, jak to vlastně s takovou akcí je: Na začátku byl nápad, a pak spousta zařizování, organizování celé přípravy a průběhu koncertu. Děkujeme Janě Matyášové, které to všechno naplánovala, zařídila a organizačně jistila.


🎂Pěkné to bylo, tak zase za rok. Máme se na co těšit, hospic totiž bude slavit 1️⃣5️⃣ let 🎂


Comments


bottom of page