top of page

Děkujeme za vánočky v Globusu

Během předvánočního období probíhal v Globusu charitativní prodej vánoček. Prodalo se jich 180 a z každé vánočky putovalo 25 Kč na náš hospic. Díky tomu jsme dostali dar 4500 Kč. Peníze využijeme na financování lůžkového hospice, kde doprovázíme umírající i jejich rodiny, aby poslední dny života stály za to.

Děkujeme skvělým cukrářům a pekařům z Globusu i všem nakupujícím.

Smysl naší práce nejvíce oceňují právě naši klienti a jejich rodiny:

24. 11. 2021

Jsou v životě takové okamžiky, na které není nikdo dostatečně připraven. Pro mě a mou sestru tento čas nastal, když nám začala chřadnout maminka a my věděly, že už tu s námi dlouho nebude. I když jsme celou situaci chápaly, nevěděly jsme si rady. Je těžké to přijmout a je velmi úlevné, když vám v této chvíli někdo pomůže.

Nám se této pomoci dostalo v Hospici sv. Zdislavy. Hned od první chvíle, kdy k vám maminka byla přijata, jsme cítily úlevu. Prostředí bylo velmi přívětivé, klidná atmosféra a perfektní profesionální a empatický přístup zaměstnanců nás velmi potěšil. Byly jsme s maminkou do posledních chvil, veškerý personál nám byl velkou oporou. I přes velký smutek to byla velmi hezká zkušenost. Je příjemné vědět, že někde ještě existuje taková oáza lidství.

Moc děkujeme všem zaměstnancům za milý přístup k naší umírající mamince i k nám.

Jolana Holá a Leona Vítková, dcery paní Johany Zemanové

Comentarios


bottom of page