top of page

Hospic slavil desáté narozeniny

Čtvrtek 30. 5. 2019 byl pro Hospic sv. Zdislavy slavnostním dnem. Na tento den před deseti lety, se datuje počátek hospicové péče v Liberci.

Díky velkorysosti pana Vladislava Husáka, ředitele libereckého oddělení Policie ČR, jsme dostali k dispozici krásné prostory kavárny Pošta, které jsme díky velkorysosti paní Mrklasové mohli dozdobit květinami z jejího obchůdku.

V den oslav jsme uspořádali pro veřejnost den otevřených dveří v budově Hospice sv. Zdislavy a od šesti začal slavnostní večer v kavárně Pošta, který uvedla mluveným slovem herečka Divadla F. X. Šaldy Markéta Tallerová.

V úvodních projevech zaznělo poděkování pro všechny, kteří na té desetileté cestě pomohli a přiložili ruku k dílu.

Po slavnostním přípitku paní ředitelka Taťána Janoušková rozkrojila narozeninový dort a nato se rozběhla volná zábava s pohoštěním.

Díky hudebním vystoupením vokální skupiny Akcent a dále pak hudebnímu doprovodu kapely Swing Society vzniklá příjemná a uvolněná atmosféra.

Každý se mohl bavit po svém. Kdo chtěl, mohl tančit na krásnou swingovou muziku, někteří sledovali na televizi sestřih z fotografii z uplynulých 10 let.

Ostatní seděli u stolů a povídali si. Oslava byla krásným završením naší desetileté činnosti a pro všechny zážitkem, na který budou rádi vzpomínat.

Fotografoval Radek Drbohlav.

Comments


bottom of page