top of page

Nádvoří Hospice sv. Zdislavy ožije hudbou

Benefice pro hospic v pátek 26. května 2023 od 17:00 hodin na nádvoří Hospice sv. Zdislavy.

Zveme všechny přátele, příznivce a dárce na Benefiční koncert, na kterém vystoupí vynikající violoncellistka Vladimíra Sanvito, písničkář Kuba Horák a dětský folklorní soubor Jizerka.

Přijďte si vychutnat příjemný podvečer s hudbou přímo v centru Liberce. Vstupné je dobrovolné a celý výtěžek koncertu půjde právě ve prospěch hospice.


Srdečně Vás zveme na tradiční benefiční koncert na nádvoří našeho hospice. Zazní hudba mnoha žánrů, která potěší každého. O příjemnou atmosféru se v pátek podvečer postará dětský folklorní soubor Jizerka pod vedením Heleny Janouškové. Představí se s tanečním pásmem na motivy lidových obyčejů, písní a tanců našeho kraje. Na dětský sbor naváže písničkář Kuba Horák. Na kytaru zahraje svoje autorské písně, několik písní s ním zazpívá také jeho malá dcerka. Koncert vyvrcholí vystoupením violoncellistky Vladimíry Sanvito v doprovodu klavíristky Tatiany Dribas. V jejím podání zazní hudba Sergeie Rachmaninova, Felixe Mendelssona Bartholdyho, Camille Saint-Saëns. Benefiční koncert bude vskutku setkáním napříč generacemi.

Pro díla uvedená na Benefici pro hospic jsme

Všichni jste na koncert srdečně zváni. Těšíme se na příjemné setkání v neopakovatelné atmosféře našeho hospice. Bude pro Vás připravené malé občerstvení od naší skvělé kuchařky Magdy i prodej mýdel.

Atmosféru tradičních benefičních koncertů na nádvoří můžete nasát ve fotogalerii.
Comments


bottom of page