top of page

Žádná pomoc nebyla mamince nepříjemná

Vážená paní Rissová,

ráda bych Vám i celému hospici jménem naší rodiny chtěla velmi poděkovat za Váš přístup k práci i chování pečovatelek, které k nám docházely po čtyři dlouhé roky a věnovaly se naší mamince paní Anežce Hubkové. Za ten čas, který mamince zpříjemnily a kdy se na ně maminka těšila, jsem si často uvědomovala, jak moc nám pomáháte. Vaše chování, práce a vždy laskavé slovo i úsměv mamku uklidnily, povzbudily. Žádná pomoc mamince Vám nebyla nepříjemná.


Hlavně musím vyslovit poděkování Jiřince Radoušové, která nejvíce docházela. Mamka se na ni vždy těšila a Jiřinka se stala součástí naší rodiny, kterou již navždy zůstane. V posledním roce byla neskutečná práce a pomoc Věrušky Střeštíkové. Příkladný přístup měla i paní Soňa a také Martina Podhájecká.


V poslední řadě pak musím poděkovat Vám osobně, paní Rissová. Kdykoliv bylo třeba, vždy jste pomohla a nemohu jinak než vyslovit VELIKÉ DĚKUJI za poslední týdny a dny, kdy jste nám byla velikou oporou. Když mi bylo nejhůře a nevěděla jsem si rady v posledních mamčiných dnech, přijela jste, promluvila a poradila, a to dokonce mimo pracovní dobu.


Děkuji, děkuji a jestě jednou děkuji, že maminka mohla odejít doma mezi svými nejbližšími a s Vámi všemi, které měla moc ráda.


Hodně síly do další práce Vám za celou naši rodinu přeje

Mgr. Anežka Gregorová, 15. 3. 2022Kommentare


bottom of page