Možnosti podpory

 

Nezištná pomoc naší patronky…

Pomoci můžete mnoha způsoby a za každou pomoc budete odměněni. Ať už nabídnete dobrovolnou práci nebo nějakou formu finančního daru, vždy tím uděláte nejen krok k ostatním, ale i k sobě.

Každý dar, byť jen malý, je pro nás velkou pomocí.

Služby poskytované naší organizací by se neobešly bez podpory mnoha z Vás, sponzorů, dárců, přátel a dobrovolníků - Vám všem chceme vyjádřit naše poděkování za to, že můžeme poskytovat kvalitní péči.  A Vám všem náleží místo na našich webových stránkách.

Hospic sv. Zdislavy je obecně prospěšná společnost, jejímž cílem je  přispět ke zlepšení péče o umírající lidi a jejich blízké. Jen málo nás končí svůj život důstojně a tam, kde si přeje být. Pomáháme tuto situaci změnit.Nemáme předem jisté peníze a tedy ani existenci. Jsme organizací neziskovou. Provoz hospicové péče a mzdy hradíme výhradně z grantů a darů právnických a fyzických osob.  To všechno dohromady však stále nestačí pokrýt všechny potřebné náklady.

Jak pomoci?

 bankovním převodem jednorázově či trvalým platebním příkazem na konto běžného účtu: 996005329/0800

Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno a adresu pro pozdější zaslání potvrzení o daru a poděkování, samozřejmě, pokud chcete.

měsíci dubnu 2014 byla zahájena putovní veřejná sbírka „Dnes ty, zítra já…“s podtitulem: „HOSPIC SOBĚ.“ 

Konto veřejné sbírky:  7173784001/5500

Více o veřejné sbírce naleznete zde.

staňte se přítelem Klubu přátel Hospice sv. Zdislavy

Více o Klubu přátel naleznete zde.

• vaše služby darem

  obdarováním svými znalostmi a zkušenostmi (přednášky, konzultace…)

  staňte se naším dobrovolníkem

  předáním kontaktu na vhodného dárce či sponzora

 

 ♥